فرانسه - دوره مبتدی تا پیشرفته

  فرانسه : دوره مبتدی تا پیشرفته - French

این دوره کاملترین پکیج آموزش زبان فرانسه بوده و هدفش آموزش تکمیلی در تمامی مهارت ها و اخذ مدارک بین المللی در سطوح استاندارد A1 تا C2 می باشد.

  منابع آموزشی

 آشنایی با دوره:

مجموعه توانش از جديدترين و موثرترين متدهاي آموزش زبان فرانسه استفاده می کند. در این راستا در حال حاضر،Edito براي گروه سني بزرگسالان ، Décibel براي نوجوانان و Les Loustics برای کودکان در نظر گرفته شده است. اين مجموعه ها همراه با سي دي صوتي و تصويري با كيفيت بسيار بالا ارائه می شوند كه زبان فرانسه را گام به گام از مبتدي تا پيشرفته به طور سريع و بسيار موثر به زبان آموزان آموزش خواهند داد.

اين متد ها همزمان بر چهار مهارت زباني تكيه دارند و با کمک مدرسین با تجربه ، منابع کمک آموزشی و نرم افزار های به روز ، زبان آموزان  بعد از به پايان رساندن كتاب اول به راحتي قادر به انجام مكالمات روزمره میباشند. همچنین در دوره های نوجوانان و بزرگسالان توانايي نگارش  و درک متون نه چندان راحت زبان فرانسه را دارند. در اين متد‌‌‌‌‌‌ها زبان آموزان هستند كه نقش اصلي را در كلاس ايفا مي كنند و اكثر فعاليت‌هاي كلاسي گروهي خواهند بود در نتيجه مهارت گفتاری زبان آموزان، روز به روز تقويت مي‌شود.

مجموعه توانش دوره های آموزش زبان فرانسه را از مبتدی تا پیشرفته برگزار میکند و زبان آموزان را برای آزمون های بین المللی فرانسه به شرح ذیل آماده می کند:

کودکان=>DELF prim

نوجوانان=>DELF junior

بزرگسالان=>DELF/DALF     TCF     TEF/TEFAQ

 

نحوه برگزاری دوره:

نوع کلاس

تعداد جلسات در هفته

روزها

سانس های برگزاری

گروهی: حداقل 6 حداکثر 14 نفر

 

خصوصی: یک یا دو نفر

سه جلسه

زوج

فرد

جمعه  

صبح ها: (10:45-9) (12:45-11)

  عصرها: (15:45-14) (17:45–16) 

(19:45-18) (21:45-20) 

جمعه ها: صبح 9 الی 1