آلمانی - Deutsch

آلمانی - Deutsch

چرا باید زبان آلمانی را بیاموزیم؟

1یادگیری زبان آلمانی می تواند کیفیت زندگی شخص و کاری شما را بهبود بخشد.

2آلمانی دومین زبان رایج در مطالعات و تحقیقات علمی است. آلمان سومین کشوری است که در پژوهش های مختلف و گسترش علم در جهان نقش مهمی ایفا میکند.

3. آلمانی به شما کمک میکند تا از ادبیات، موسیقی ،فلسفه وهنر بیشترلذت ببرید. آلمانی زبان گوته، کافکا، موتزارت، باخ و بتوون است.

4. زبان آلمانی دریچه ایی است برای کسب تحصیلات عالی و با کیفیت، چرا که دانشگاه های آلمان دارای شهرت جهانی برای کیفیت بالای آموزش هستند. نه تنها این دانشگاه ها بورسیه های خوبی را ارائه می کنند، بلکه هزینه تحصیل در آنها هم مقرون به صرفه است.

5. از آنجا که آلمان دارای بزرگترین اقتصاد در اتحادیه اروپا و چهارمین اقتصاد در جهان است، داشتن دانش زبان آلمانی می تواند شانس شما برای گرفتن فرصت های شغلی بهتر هم در آلمان و هم در بین شرکت های بین الملی بزرگ و کوچک را افزایش دهد.

6. آلمانی نه تنها زبان رسمی آلمان، بلکه زبان رسمی دوکشور اتریش و سوئیس نیز می باشد. آلمانی دومین زبان رایج قاره اروپا است ودر کنار انگلیسی و فرانسوی جزء زبان های رسمی اتحادیه اروپا است. پس ، در صنعت توریسم و هتلداری نیز در این قاره از اهمیت بالایی برخوردار است.

معرفی کتاب زبان آلمانی:

بهترین کتاب برای یادگیری زبان آلمانی ، کتاب Menshen است.

کتاب آموزش زبان آلمانی منشن که با توجه به نیاز یادگیری زبان آلمانی طراحی شده است براساس ساختاری منسجم و درس های موضوع محور با استفاده از بروزترین متدهای آموزش زبان برای آموزش زبان آلمانی که یکی از زبان های پرمخاطب حال حاضر جهان می باشد طراحی و منتشر شده است. این کتاب به صورت کامل زبان آلمانی را از سطح مبتدی تا پیشرفته یاد داده و شما می توانید با اتمام این مجموعه کتاب در آزمون های زبان آلمانی شرکت کرده و با دریافت مدرک اقدام به دریافت ویزا برای کشور آلمان نمایید. این مجموعه کتاب آموزش زبان آلمانی دارای ۶ جلد کتاب بوده که از سطح A1 تا B2 را شامل می شوند که نیاز بسیاری از زبان آموزان آلمانی را فراهم می سازد.

انتشارات Hueber یکی از معتبرترین انتشارات های دنیا در زمینه کتاب های آموزش زبان آلمانی است.

گروه هدف کتاب Menschen بزرگسالان بالای ۱۶ سال می باشد و برای آزمون ZD آلمانی طراحی شده است که بتواند زبان آموزان را تا سطوح B1 برساند. کلیه کتاب ها به صورت کامل به زبان آلمانی است.

کتاب Menschen بر خلاف دیگر کتاب های آموزش زبان آلمانی بر روی اصطلاحات مسافرتی و سطحی توجه ندارد و بیشتر بر روی زبان آلمانی تمرکز دارد که ممکن است در محیط های کاری و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

علی رغم انبوهی از کتاب های آلمانی که در متون شنیداری تنها باعث ناامیدی زبان آموزان در پی عدم درک شنیداری کافی می شدند، کتاب Menschen با شیوه ای گام به گام مهارت شنیداری زبان آموزان را به نحو فوق العاده ای تقویت می کند به طوری که آنها از همان ابتدا خود را در محیطی کاملا آلمانی زبان خواهند یافت و بیگانگی زبان به سرعت از بین می رود.

  دوره مبتدی تا پیشرفته زبان آلمانی -

این دوره ویژه افرادی است که به مدارک A1 تا C2 زبان آلمانی نیاز دارند و هدفشان استفاده در امور مهاجرتی و اقامتی، تحصیلی و یا تدریس است.

  منابع آموزشی