پرسش های متداول

پرسش های متداول

بله، آموزشگاه توانش دارای امکانات آموزش زبان انگلیسی به کودکان سه سال به بالا می باشد. کتاب این دوره ها Little Pockets است.

امکان ثبت نام برای دو نفر وجود دارد ولیکن کلاس به صورت نیمه خصوصی برگزار می گردد و از تخفیفات ویژه برخوردار است. البته زمانی کلاس قابل شروع شدن است که هر دو نفر در یک سطح باشند.

1. یک قطعه عکس 4*3

2. تصویر کپی کارت ملی

3. شهریه دوره

4. اصل و کپی کارت کارمندان آموزش و پرورش و یا خانواده شهدا و جانبازان جهت اخذ تخفیف

برای انجام تعیین سطح نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه ای نیست. علاوه بر این سوپروایزرهای گروه آموزشی پردیسان مشاره های آموزشی مورد نیاز را نیز به زبان آموزان ارائه می دهند.

دانشجویانی که برای امتحاناتی مثل آیلتس خود را آماده میکنند ابتدا می بایست دانش عمومی زبان خود ( General English) را تقویت کنند. از اینرو گروه آموزشی پردیسان نیز در همین راستا با داشتن کادری مجرب سعی بر این دارد تا دانشجویان را در کسب نمره بالا در امتحان آیلتس یاری نماید

 در دوره های کودکان کتاب های Family Friends, First Friends, Pockets, Little Pockets، در دوره نوجوانان کتاب های Connect و در دوره های بزرگسال کتاب های New American English File تدریس می شود.       

امتحانات به دو صورت کتبی (written) و شفاهی (oral) برگزار می شوند.

با توجه به تعدد دانشجویان و تنوع درخواست کلاس در روزهای مختلف، گروه آموزشی پردیسان برای ارئه خدمات بهتر کلاس های سه روز در هفته، دو روز در هفته، کلاس های پنج شنبه و جمعه و کلاس های فشرده را برگزار می کند.

در کلاس های گروهی بین 10 تا 15 نفر و در کلاس های نیمه گروهی بین 5 تا 7 نفر.

در کلاس های گروهی به صورت نقدی، کلاس های نیمه گروهی در دو قسط و کلاس های خصوصی هر 10 جلسه شهریه دریافت می شود.

بله، در پایان هر سطح مدارکی به شرح ذیل به زبان آموزان ارائه می گردد.

 Advanced,Elementary, Pre-intermediate, Intermediate, Upper Intermediate

در طول هر ترم، هر کلاس حداقل 2 بار توسط سر مدرس هر شعبه بازدید می شود، جلسات work shop مدرسین هر ماه برگزار می شود. همچنین دانشجویان در طول هر ترم دو بار توسط سر مدرس مصاحبه می شوند و مطالب درسی آن ترم از ایشان پرسیده می شود.

ابتدا در جلسه تعیین سطح و مشاوره  سطح زبان آموز مشخص می شود و سپس بسته به سطح تعیین شده برنامه کلاسی، روز ها وساعات کلاس به ایشان اعلام می گردد.

زبان آموز ابتدا مصاحبه ای شفاهی با سوپروایزر خواهند داشت و پس از مشخص شدن سطح، سوپروایزر مربوطه با کمال صبر و دقت زبان آموز را در امر یادگیری و نوع و نحوه کلاس ها راهنمایی می کنند.

در گروه آموزشی پردیسان ارزشيابي از زبان آموزان به سه صورت انجام مي پذيرد. الف) ارزشيابي کتبي: که شامل آزمون پايان ترم مي باشد. ب) ارزشیابی شفاهی: که در طول ترم 2 بار توسط سرمدرس صورت می پذیرد. ج) ارزشيابي توصيفي: توسط مدرس مربوطه بر اساس فعاليتهاي کلاسي و ميزان آمادگي زبان آموز در طول ترم صورت مي پذيرد.

کسب نمره حداقل 65 به همراه یک مصاحبه شفاهی با سرمدرس

زبان آموز می بایست خود را برای یک مصاحبه شفاهی با سرمدرس شعبه آماده کند. البته نمره کلاسی زبان آموز نیز بررسی می شود.

اگر در مصاحبه تعیین سطح صلاحیت زبان آموز برای شرکت در این دوره تایید شود ایشان می توانند مستقیما وارد کلاس های آیلتس شوند.

اما اگر سطح عمومی زبان ایشان نیاز به تقویت بیشتر داشته باشد سوپروایزر موسسه راهنمایی های لازم را به ایشان ارائه خواهند داد تا در سطح مناسب شرکت کنند.

 ارائه درخواست کتبی استرداد شهریه و انصراف از کلاس 2. ارائه اصل فیش ثبت نامی (بدون ارائه اصل فیش ثبت نام استرداد به هیچ عنوان پذیرفته نخواهد شد) 3. پر نمودن فرم مخصوص استرداد شهریه (همراه داشتن شماره کارت به نام زبان آموز الزامی است) 4. کسر حداقل 20% از کل شهریه دوره ثبت نامی 5. واریز مبلغ باقیمانده شهریه پس از تأیید سرپرست شعبه پس از 72 ساعت

 در صورت بروز هر مشکل زبان آموزان محترم می توانند با در میان گذاشتن آن موضوع با سوپروایزر مر بوطه و یا سرمدرس مشکل خود را حل کنند. لازم به توضیح است که همکاران در گروه آموزشی پردیسان با تمام وجود، بردباری و شکیبایی سعی در فراهم نمودن محیطی آرام و کاملا آموزشی برای زبان آموزان محترم دارند.

در کلاس های گروهی بین 10 تا 15 نفر و در کلاس های نیمه گروهی بین 5 تا 7 نفر

گروه آموزشی پردیسان با کادری مجرب و آموزش دیده مواد آموزشی خود را به گونه ای طراحی کرده است که دانشجویان در پایان دوره های آموزشی خود بر روی هر 4 مهارت زبان یعنی ( speaking, listening, writing, reading) تسلط کافی داشته باشند. لازم به توضیح است که مواردی چون دایره لغت، گرامر، تلفظ، لهجه و ... به عنوان زیر شاخه های این 4 مهارت محسوب می شوند و دانشجویان به خوبی آنها را فرا می گیرند.

 در حال حاضر زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی و ترکی استانبولی تدریس می شود. 

کلاس ها ازساعت 7 صبح تا 9 شب در زمانبندی مشخص برگزار می شوند. کلاس ها در قالب سه روز در هفته، دو روز در هفته، آخر هفته و فشرده برگزار       می شوند.

البته! استاد شما تقريبا هر روز به شما تکليف خواهد داد که در کلاس تصحيح خواهد شد.

بله، ابتدا زبان آموز درخواست خود را به صورت مکتوب به واحد آموزش شعبه ای که در آن در حال تحصیل است ارائه می دهد و سپس پس از بررسی گواهی اشتغال به تحصیل زبان آموز مزبور از سوی دفتر مرکزی صادر می شود.

تعداد زبان آموزان در کلاس های گروهی بین 10 تا 15 نفر هستند اما در دوره های نیمه گروهی تعداد زبان آموزان بین 5 تا 7 نفر می باشند. همچنین مدت زمان تکمیل دوره ها در کلاس های نیمه گروهی کوتاهتر می باشد.

برای انجام تعیین سطح نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه ای نیست. علاوه بر این سوپروایزرهای گروه آموزشی پردیسان مشاره های آموزشی مورد نیاز را نیز به زبان آموزان ارائه می دهند.

کپی شناشنامه و کارت ملی و تکمیل فرم ثبت نام جهت تشکیل پرونده زبان آموزی

در دوره های کودکان فیلم های آموزشی و کارتون، در دوره نوجوانان کتاب های Vocabulary in use، و در دوره بزرگسالان کتاب Oxford Word Skill به عنوان Supplementary books معرفی می شوند.

سوالی دارید از ما بپرسید؟