تدریس خصوصی فرانسه - French

تدریس خصوصی فرانسه - French

کلاس خصوصی فرانسه 

توسط دکتر هاشمیان دارای مدرک دکتری تخصصی زبان فرانسه از کشور فرانسه-با تخفیف 15 درصدی برای مشتریان از سایت

آموزش زبان فرانسه در کلاس خصوصی همواره براساس متد های توصیه شده از سوی بخش فرهنگی سفارت فرانسه در تهران می باشد که در حال حاضر کتاب های Edito به عنوان جدید ترین و بروز ترین متد یادگیری در کلاس زبان فرانسه از پایه تدریس میگردد.

البته در این دوره مهمترین اصل تسلط کافی استاد بر امر اموزش تخصصی زبان به صورت مکالمه می باشد..

 

سفارت فرانسه

 

چگونگی تدریس

این تدریس ها هم به صورت مجازی و انلاین ، هم به صورت حضوری به مردم آموخته می شود.

چه نوع کسانی معمولا اقدام به یادگیری این زبان میکنند 

متقاضیان شرکت در کلاس زبان فرانسه بیشتر کسانی هستند که قصد مهاجرت و زندگی در کشور های فرانسه زبان و یا قصد ادامه تحصیل و شرکت در ازمون کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترای داخل کشور در حوزه زبان و ادبیات فرانسه ، مترجمی زبان فرانسه را دارند.

آیا شرکت در کلاس های فرانسه دارای شرایط سختی است؟

شرکت در کلاس های زبان فرانسه اسان میباشد زیرا میتوانید با توجه به محدودیت های زبانی ، شرایط شغلی و تحصیلی ، کلاس های متنوع و مناسب با روز و ساعت دلخواه زبان فرانسه را اموزش ببینید.

میتوانید با پیدا کردن اموزگاری خوب از برجسته ترین اساتید بهره بگیرید و مکالمه ی در زبان فرانسه را به خوبی با استاد خود تمرین و تکرار کنید تا نتایج سریع تری را در اموزش زبان فرانسه تجربه کنید.

 

 

 

نقش تدریس خصوسی  در مکالمه زبان فرانسه

با توجه به اینکه تقویت مکالمه یکی از اصلی ترین اهداف یادگیری زبان فرانسه برای اغلب زبان آموزان می باشد تدریس خصوصی باید تمامی تلاش خود را به کار بسته تا با ایجاد موقعیت هایی شبیه سازی شده در کلاس ها ، فرصت تقویت مکالمه فرانسه را فراهم اورند تا علاوه بر آن زبان آموزان برای شرکت در آزمون های سفارت فرانسه و کسب نمره قبولی آماده شوند.

زبان آموزان بعد از پایان تدریس های مخصوص که برای اموزش استفاده میشدند قادر به مکالمه فرانسه و بیان و درک موضوعات مشخصی مانند گفتگوهای روز مره ، اطلاعات شخصی ، خانواده و محیط کار در موقعیت های ساده و معمول خواهند بود و همچنین میتوانند مطالب پیچیده تری که در مقاله های کوتاه ، روزنامه ها و تبلیغات نوشته شده است را درک نمایند.

و به دایره وسیعی از لغات و واژگان دست پیدا خواهند کرد که به آنها کمک خواهد کرد با استفاده از لغات در مورد رویا ها ، آرزو ها ، رخداد ها ، اهداف ، تجارب د علایق شخصی خود صحبت کنند و نیاز های خود را در سفر به کشور های فرانسوی برطرف نمایند.

زبان اموزان در اخر قادر به درک و بیان مطالب با طیف وسیعی از متون سخت ، طولانی ، انتزاعی و پیشرفته به زبان فرانسه خواهند بود و می توانند در رشته های تخصصی خود بحث های جدی تخصصی تری را پیگیری نمایند و بدون امادگی قبلی بطور روان ، سلیس و پیوسته صحبت کنند.