جزئیات مطلب

سطح زبان فرانسه

سطح B1 زبان فرانسه

سطح B1 زبان فرانسه

یکی از شرایط های ایده آل یادگیری زبان فرانسوی ، شرکت در بهترین اموزشگاه های زبان فرانسه است که در تهران وجود دارند .
فصل های اموزشی دوره های زبان فرانسوی متوسطه سطح b1 مطابق یک استاندارد جهانی مطابق سطوح CECR تنظیم شده است.
در سطوح مختلف زبان فرانسه توسط سازمان CECR تعریف شده است که مشخص کننده این است که در زبان فرانسه تا چه حدودی مسلط هستید.
 

آزمون هایی که در موسسه های آموزش زبان فرانسوی برگزار میشوند

آزمون TFI

آزمون DELF

آزمون TEF
آزمون TCF
آزمون DELF
آزمون های زبان فرانسه مانند اغلب آزمون های کشور های اروپایی از سطح ۶ برخوردار است.
 

learn france

 

جدید ترین متد اموزش زبان فرانسه

متد اموزشی Le Nouveau Taxi متعلق به انتشارات Hachette فرانسه است و این متد برای رده سنی نوجوانان و بزرگسالان تولید شده است.

 

مزیت های کتاب Le Nouveau Taxi

این کتاب برای اموزش راحت تر زبان فرانسه ساده ترین و روان ترین آموزش ها و با به کار گیری موضوعات رایج زندگی های روز مره ، کیفیت بالای کتاب و فایل های صوتی ، استفاده از اصطلاحات و عبارات جدید و به روز رایج در فرانسه اشاره کرده است .
آموزش این متد نقش اصلی در زبان اموزی دارد و بیشتر فعالیت های کلاسی و گروهی است و در اخر مکالمه زبان اموزان روز به روز بهتر میشود.
زبان آموز سطح B1 یک کاربر نیمه مستقل میشه گفت به این معنا می باشد که راحت میتواند با دیگران راجب مسائل روزمره تعامل کند ، راجع به موضوعات اجتماعی با دیگران بحث کند ، نظرات خود را بیان کرده و نظرات دیگران را هم متوجه شود.
متقاضیان این سطح می توانند بعد از دوره اموزشی سطح B1 در صورت به کار گیری زبان استاندارد و گفتگو در مورد مسائل آشنا نکات اصلی را فهمیده و در بیشتر موضوعاتی که در سفر به کشور های فرانسوی به آن برخورد می کند .
 از پس مشکلات خود بر آمده و همینطور توانایی این رو دارند که با استفاده از جمله های ساده و پیوسته در رابطه با موارد اشنا و مورد علاقه خودش صحبت کند.
 
france learning class
 

مهارت های کسبی بعد از دوره سطح B1

نوشتن ، خواندن ، صحبت کردن در مورد مسائل پیرامون خود ، نوشتن نامه ، یادداشت هایی را درباره موضوعات خانوادگی یا قابل پیش بینی ، امکان شرکت در دوره B2 فرانسه

دوره سطح B1 ویژه بزرگسالان مناسب دانشجویان رشته زبان فرانسه ، زبان اموزان و علاقه مندان به تدریس زبان فرانسه می باشد.

اساتید و مدرسین با توجه به سر فصل های موجود در کتاب های اموزشی این سطح اقدام به تدریس انواع ضمایر ، حالت های منفی جملات ، افعال گذشته ، حالت تاکیدی
 ساختار و کاربرد حالت هلی التزامی ، ساختار های لازم برای بیان تضاد ، ضمایر موصولی ، مجهول کردن جملات ، انواع نقل قول ، ساختار های لازم بیان هدف ، ساختار های بیان علت ، نتیجه و ... می نمایند.
سطح B1 سطح متوسط زبان فرانسه می باشد که در تدریس خصوصی فرانسه نیز گذرانده می شود.
 
در دوره سطح B1 با توجه و تمرکز بر روی چهار مهارت اصلی گفتاری (Expression Orale) ، شنیداری (Comprehension Orale) ، نوشتاری (Expression ecrite) و درک مطلب (Lecture) جلسات اموزش انجام میشود‌.
اموزش سطح B1 زبان فرانسوی هم به صورت انلاین و هم حضوری برگزار میشود

به اشتراک گذاشتن این مطلب